Březen 2010

New Aktualka

30. března 2010 v 20:14 | Lenka
new Telenovely:


New Herci


Ine:

Tak fajn aktualka je spravena ja idem prec este idem obehnut Sbcka a potom bay tak sa tu maite pekne bay


Rubi diely od 81-90

30. března 2010 v 20:08 | Lenka |  rubi
81
Elena políbí Hectora, ale ihned se mu za to omlouvá. Řekne mu, že špatně pochopila jeho city. Hector jí řekne, že je krásná žena a že by ji každý muž měl rád po svém boku, ale že on je zadaný. Alejandro řekne Rubí, že od ní nechce být odloučen a daruje jí zásnubní prsten. Luis je překvapen, když vidí Sofii líbat se se Saulem.
82
Rubí volá Hectorovi. Elena zvedne telefon a řekne jí, že Hector spí, protože dostal sedativa a doktor mu zakázal cestovat. Maribel řekne Sofii, že ji její (Sofiina) matka řekla, že v den, kdy Sonia zemřela se pohádala s Rubí. A že i když trpí Sofiina matka Alzheimerem, měli by zjistit, co se stalo. Lucio přistihne Alejandra a Rubí, když se líbali.
83

Alejandro požádá Rubí, aby mu řekla jak Sonia zemřela. Ona mu odpoví, že za ní šla, aby jí  vyčetla, že zapříčinila problémy mezi ní a Hectorem, pak jí dala facku, most se zřítil a Celia spadla dolů. Když  požádala Celiu o pomoc, Celia jí řekla, že Sonia je mrtvá. Alejandro řekne Rubí, že Celia zmizela protože měla strach.
84
Alejandro řekne otci, že najal právníka, aby vyšetřil, zda Rubí není podezřelá z vraždy. A že pokud je vinna, bude za to muset zaplatit. Alejandro a Hector se pohádají kvůli Soniině smrti. Hector mu řekne, že Rubí za ní šla kvůli problému, který jim způsobila, že není vinna za její smrt a že on (Hector) bude na její straně proti všem, protože ona neměla žádný důvod proč by měla Soniu zavraždit.
85
Cont Aragon dostane Rubí z vězení. Cristina navštíví Rubí ve vězení, protože si myslela, že její matka by neschválila, kdyby nechala Rubí bez pomoci, když ji potřebuje. Dokonce i Cayetano jí to poradí. Genaro zjistí, že Rubí byla s Alejandrem na dovolené v Extapě a řekne to Hectorovi, ale ten mu neuvěří. Elena přizná Rubí, že miluje Hectora a bude bojovat o jeho
86
Elena řekne Rubí, že ví moc dobře, že Hectora oblbovala, protože ve skutečnosti vždy milovala Alejandra. Rubí jí odpoví, že miluje Hectora a opustí ho pouze v případě, že ji přestane milovat. Rubí se rozčílí a řekne Luciovi, že Elena ví, že miluje Alejandra. Také chce, aby ji vyhodili z práce.
87
Lucio uštěpačně odpoví, že Elena je velmi dobrá manažerka a že ji nevyhodí. Elena řekne Hectorovi, že Rubí prodala jeho akcie. On řekne, že Rubí by nic neprodala, aniž by mu o tom řekla. Maribel vezme Celiu k Alejandrovi, aby mu řekla, co se stalo. Celia mu řekne, že Sonia spadla, Rubí se velmi bála a požádala ji, aby jí sundala z krku brýle, ale že Sonia byla už mrtvá. Hector řekne Eleně, že ví, že ona nemá Rubí ráda, ale že nemlže Rubí jen tak obviňovat z prodeje akcií. Elena mu odpoví, že to dokáže. Fernanda uteče z domu, aby viděla Marca. Alejandro ji najde a Fernanda mu řekne, že utekla z domu, aby viděla svého otce Marca. Alejandro požádá Rubí o odpuštění, že ji podezříval ze Soniiny smrti.
88
Rubí řekne Loretovi, že si je jistá tím, že Alejandro je otcem dítěte. Cristina řekne Marcovi, že je zoufalá, protože Cayetano nerozumí, že Fernanda ho potřebuje vidět. Marco jí řekne, že musí vždy mluvit pravdu a že mu měla říct, že ho šla navštívit. Rubí řekne Eleně, že je těhotná a že Hector bude šťastný, že budou mít dítě, které si tak přáli. Maribel řekne Elise, že miluje Alejandra, už dlouho, ještě dřív, než si vzal Soniu. A že ji ranilo, že pořád miluje Rubí. Elisa jí řekne, že Hector a Rubí zůstanou spolu a poradí jí, aby bojovala o Alejandrovu lásku. Luis se setká s Arturem, aby mu řekl, že by ho chtěl lépe poznat. Arturo mu odpoví, že udělá co bude v jeho silách. Hector řekne Alejandrovi, že Rubí čeká jeho dítě a že by ji měl přestat otravovat, nebo že ho Rubí zažaluje. Alejandro řekne Marcovi, že pokud si je Hector jistý, že je dítě jeho, musí to být proto, že se s Rubí nikdy nerozešel. Maribel řekne Alejandrovi, že ho miluje, a to ještě před tím, než si vzal Soniu. Rubí jde do Maribelina domu a dělá si tam z ní legraci. Maribel jí řekne, že Alejandro už ví, že ho miluje a že o něj bude bojovat.
89
[není k dispozici]
90
Rubí řekne Hectorovi, že ji Alejandro hledal, aby ji požádal o ruku, ale že ona do odmítla. A že mu to neřekla proto, že se bála, že bude žárlit. Hector řekne Rubí, že půjdou do nemocnice, aby zjistili, kdy se dítě narodí. Hector hrozí, že Alejandra zabije a poperou se. Hector vyčte Genarovi, že mu to neřekl. Řekne mu, že ztratil Lilu a jeho kmotru a zůstal sám.

Anketa IBA pre SB

30. března 2010 v 20:04 | Lenka
Tak rozthodla som sa ze sa spytam vam mojch Sbcok ci chcu darceky na Velku noc hlasovat mozte v ankete

Bleskovka 02

30. března 2010 v 20:03 | Lenka
1.Meno
2.Blog
3.Pozeras REBELDE???
4.Najlepsi herec
5.Najhorsi herec
6.Nalepsia postrava
7.najhorsia postava
8.najlepsie a najhorsi spevak?
9.Si SB::
10.Nie si SB a chces byt????? ( pre SB neplati)
11. CO chces za cenu???
12.Co chces na cenu

Telenovely videa

30. března 2010 v 19:58 | Lenka |  videa
V tomto clanku bude ciac videi z vseliakych telenoviel hlavne z tych ktore sa pave vysielaju:

REBELDE:


Sila lasky:
Muneca brava
Marianela Gonzales

30. března 2010 v 19:43 | Lenka |  hereckyhttp://www.latin.cz/uvod/odkazy/foto_herecky/marianela_gonzalez/16.jpg
Info Galeria Videos Noticial Revistas Graficos

Iran Castillo

30. března 2010 v 19:37 | Lenka |  hereckyInfo Galeria Revistas Noticial Videos

Itatí Cantoral

30. března 2010 v 19:35 | Lenka |  herecky


Info Galeria Revistas Videos NoticialTe tengo en salsa

30. března 2010 v 19:31 | Lenka |  Venezuelske telenovely

http://cdn.noveleros.com/novelas/te-tengo-en-salsa_med.jpg
Príbeh
Galeria
Online
Extra
Wallpaper
Intro
Videos

Originál názov:Te tengo en salsa
Preklad: Naučim ťa milovať
Zem výroby:Kolumbia,USA
Rok výroby:2004
Počet dielou:129
Tv spoločnosť:Telemundo
Hudba:Jimena
Hl.Úlohy:
Danna Garcia
Miguel Varoni

Toda mujer

30. března 2010 v 19:28 | Lenka |  Venezuelske telenovely

Príbeh
Galeria
Online
Extra
Wallpaper
Intro
Videos

Originál názov:Toda mujer
Preklad: Toda mujer
Zem výroby:Venezuela
Rok výroby:1999
Počet dielou:131
Tv spoločnosť:Venevision
Hudba:G.Santa Rosa
Úlohy:
Gabriela Vergara
Victor CamaraSabor a tí

30. března 2010 v 19:27 | Lenka |  Venezuelske telenovelyPríbeh
Galeria
Online
Extra
Wallpaper
Intro
Videos

Originál názov:Sabor a ti
Preklad: Vôňa ženy
Zem výroby:Venezuela
Rok výroby:2004
Počet dielou:140
Tv spoločnosť:Venevision
Hudba:R.Valero
Hl.Úlohy:
Ana Karina Manco
Miguel de Leon
Mi vida eres tu

30. března 2010 v 19:25 | Lenka |  Venezuelske telenovelyPríbeh
Galeria
Online
Extra
Wallpaper
Intro
Videos
Preklad: Mi vida eres tu
Zem výroby:Venezuela
Rok výroby:2006
Počet dielou: 120
Tv spoločnosť:Venevision
Hl.Úlohy:
Scarlet Ortiz
Jorge Aravena
La vida entera

30. března 2010 v 19:23 | Lenka |  Venezuelske telenovely

http://gallery.telenovelas-online.net/albums/images/001/19092009/la%20vida%20entera/61.jpg

Príbeh
Galeria
Online
Extra
Wallpaper
Intro
Videos
Originál názov:La Vida Entera
Preklad: Celý život
Zem výroby:Kolumbia,USA
Rok výroby:2005
Tv spoločnosť:Venevision
Hudba:R.Valero
Hl.Úlohy:
Anastasia Mazzone
Jorge Reyes

El amor no tiene precio

30. března 2010 v 19:22 | Lenka |  Venezuelske telenovely

Príbeh
Galeria
Online
Extra
Wallpaper
Intro
Videos
Originál názov:El Amor no tiene Precio
Preklad: El Amor no tiene Precio
Zem výroby:Mexico Venezuela
Rok výroby:2005
Počet dielou:145
Tv spoločnosť:Telefe
Hudba:Ivan
Hl.Úlohy:
Susana Gonzalez
Victor Noriega


Calypso

30. března 2010 v 19:21 | Lenka |  Venezuelske telenovely

http://www.latin.cz/uvod/odkazy/telenovely/calypso/cali.jpg
Príbeh
Galeria
Online
Extra
Wallpaper
Intro
Videos

Originál názov:Calypso
Preklad: Calypso
Zem výroby:Venezuela
Rok výroby:1999
Počet dielou:80
Tv spoločnosť:Venevision
Hudba:R.Montaner
Hl.Úlohy:
Chiquinquira Delgado
Luis fernandez

Aktualka 21.3

21. března 2010 v 13:20 | Lenka |  Aktualky

New telenovely:


New Herci:


Ine:Takze mensia aktualka. Moje Sbcka ma velmi sklamali do zapisu sb sa zapisali iba 3.Sbcka a dalsie dve ktore sa chcu spriatelit velmi ste ma sklamali aspon viem ze nechodite na moj blog co sa tyka jedneho mojho Sbcka ktere sa nezapisalo ale nechalo koment vidim ze patri medzi tych ktory do prveho clanku jednoducho napisu koment a caw. Takze velmi ste ma sklamali a ty coo sa prihlasily Maju pochavalu a coskoro dostanu aj darcek. Fajn tak ja uz idem cawte. Este 1.vec dnes mozno este jedno dievca zmenu design

Skryta vasne 1-10

21. března 2010 v 12:01 | Lenka |  plamen vasne
1 DÍL
Libia Reyes udržuje vztah s Bernardem Elizondem, který by mohl být spíše jejím dědečkem. Jejím bratrům se ale Libiino chování nezamlouvá. Nejstarší Juan s i myslí, že Bernardo Libii jako typický boháč zneužívá. Nejmladší Oscar podezřívá sestřičku, že s Bernardem chodí kvůli penězům. Pro malou sestřičku má nejvíce pochopení Franco. On ví, co je to zakázaná láska. Jeho vyvolenou se stala barová zpěvačka Rosario Montes. Rosario se Franco líbí, ale protože nemá peníze, tak u ní moc velké šance nemá. Bernardo slibuje bratrům, že se o Libii postará. On ji miluje. Libia je jeho budoucnost. Bohužel bratrům poněkud zapomněl sdělit, že na něho doma čeká manželka Gabriela a tři dcery - Sara, Norma a Jimena.
2 DÍL
I přes bohatství, které mají, nejsou Elizondovi šťastní. Nejmladší Jimeně chybí muži, ráda by měla víc zábavy. Nejstarší Sarita pracuje tvrdě na haciendě. Prostřední Norma se rozhodně nevdávala z lásky. Byla znásilněna a pod nátlakem matky se provdala za cílevědomého Fernanda. Proti tomuto sňatku od začátku stojí otec Gabriely, don Martín. Jenže Gabriela si vždy uměla prosadit svou. Bernardo se snaží přesvědčit Juana, že jeho úmysly s Libií jsou čisté. Oscar je posedlý po penězích. Tentokrát hodlá využít Franca a domluví mu placenou schůzku s velmi bohatou ženou - Eduwinou. I přes Bernardovy sliby, chce Libia odjet s bratry. A to i po zjištění, že je těhotná. Bernardo je odhodlaný zničit celou svou rodinu, jen aby mohl být s Libií. Fernando víc a víc tlačí na Normu, aby bylo jejich manželství naplněno. Norma ale není schopná svou povinnost manželky splnit. Něco ji brání. Radši, ať má Fernando milenky. Navíc je tu pořád tatínek, který svou dcerunku ochrání před moc drzým manželem. Fernando má ale celkem zajímavou informaci o Bernardově životě a hodlá ji využít k vydírání svého tchána. Bohužel nepočítá s tím, že Bernardo se vydírat nenechá. Velká tragédie, která změní život všem, se blíží.
3 DÍL
Libia se těší na svůj společný život s Bernardem. Juan se o svou malou sestřičku moc bojí. Má pocit, že jako starší bratr zklamal. Ale Libii podpoří v každém jejím rozhodnutí. Kdyby jen tušili. Bernardo utrpěl těžkou nehodu. Vjel přímo pod auto svých zaměstnanců. Lékaři mu bohužel nemohli pomoct. Celá rodina truchlí. Ztratili otce, manžela, hlavu rodiny. Bernardo nepřišel na schůzku. Libia má za to, že hodně pracuje a nemá čas. Jenže špatné zprávy se šíří rychle. Snoubenec zemřel a zanechal po sobě truchlící rodinu. Takže rozhodně nebyl nezadaný. Libia je zoufalá. Dokonce ani nechce vidět vlastní sourozence. Co by jim řekla? Hortensia spolu se syny nabízí pomoc. Ví, kde hledat dům Bernarda Elizonda. Nakonec ji přesvědčí, aby šla žádat o pomoc. Gabriela chce hodit vinu na Olegaria a honáky. To se donu Martínovi moc nezamlouvá. Měl svého zetě moc rád, ale nebude se mstít každému na haciendě. Do všech těch zmatků přijíždí nečekaná návštěva. Bernardo měl svoje tajemství v sukních. Gabriela se postaví k problému čelem. Tedy spíš Libii poníží téměř tím nejhorším způsobem. Udělá z ubohé Libie lhářku, která jde jen po penězích.
4 DÍL
Libia, zoufalá z Bernardovy smrti a zrady, spáchá sebevraždu. V pueblu ji zatím všichni hledají. Bratři neví, kde jejich sestra je a moc se o ni bojí. V domě Elizondových dumají nad tou zvláštní návštěvou. Jimena odmítá věřit tomu, že by táta podváděl mámu s dívkou, která by mohla být jeho dcerou. Gabriela ale zná pravdu. A to díky tomu, že nalezla ve věcech Bernarda Libiinu fotku. Proč jí Eva neřekla pravdu? Policie našla mrtvou dívku. Reyesovi musí identifikovat. Je to Libia? Jako nejstarší, se úkolu ujme Juan. Ano, je to jejich sestra. Libia je mrtvá. Ne to nebyla čistá sebevražda. Někdo jí k tomu donutil. Jimena tentokrát za svou zvědavost zaplatí. Co se děje mezi Normou a Fernandem, jí nedává spát. A není nic lepšího než poslouchat za dveřmi. Bohužel Fernando má oči všude. Milou Jimenu pěkně zastrašuje. Každý z Reyesů na ztrátu sestry reaguje jinak. Ale jedno mají společné. Za smrt sestry musí někdo zaplatit. Gabriela si ale vinu nepřipouští. Co by ji měli zajímat kriminálníci a lháři a jejich špatné svědomí. Radši pošle vlastního otce do sanatoria. Tedy spíš se o to pokusí. Juan nechce vidět pravdu. Jeho sestra sice spáchala sebevraždu, ale někdo ji k tomu postrčil. Neslyší Franca. Tohle byla vina někoho jiného. Ne žádná nehoda. Za to někdo bude platit. Oscar s ním souhlasí.


5 DÍL
Gabriela si potřebuje odpočinout od starostí a smutků. Rozhodne se odjet na Floridu. Společnost jí bude dělat Norma s Fernandem. Sarita s Jimenou se zatím budou starat o haciendu. Franco je v baru už každý den. Nic jiného než Rosario ho nezajímá. Oscar to nechápe. Franco nemá ani trochu smysl pro rodinu a společnost. On už svoji lekci dostal. Chtěl být bohatý, znovu bydlet v krásné haciendě. Ale teď? Dostal svoji lekci, a to moc tvrdou. Jimena se Sarou přijímají poslední rozkazy a rady, jak se starat o dům. Netuší však, jaké nebezpečí se blíží. Oscar vypátral rodinu Elizondo. Pokud se Franco nepřipojí, nevadí. Juan s Oscarem ho nepotřebují. Juan má svou pistolku a už ví, co udělá. Mladší bráška mu nemá co radit. Don Martín, Sarita a Jimena si užívají svobody a klidu. Holky mají šanci najít si přítele. A to pořádného. Ne takového panáka, jako je Fernando. Předtím jsou ale na řadě nějaké povinnosti. Například návštěva milého otce Tiffania. Před haciendou ale už čeká komando pomsty. Tedy spíš Juan, Oscar a Franco Reyes. Sarita s Jimenou jsou zmatené. Co tu ti tři mladíci pohledávají? Asi práci. Eva to s nimi vyřídí. "Ale viděla jsi to Sarito? Takoví tři krasavci? A ty těla? Neříkej, že sis jich nevšimla." Evě brzy dochází, že ti tři mladíci nepřišli kvůli práci. Snaží se jim všechno vysvětlit. Libia tu byla, ale pak utekla neznámo kam. Libiina smrt je tragická. Když přijde don Martín, Reyesovi nezradí. Oni přišli "postavit" tu stupidní haciendu. Donu Martínovi padnou ti tři hned do oka. Jsou tu vždy vítáni. Eva přichází za Rezedovými, aby jim řekla úplnou pravdu. Bernardo si nemohl Libii vzít, ale byl připravený kvůli ní všechno opustit. Když přišla Libia prosit o pomoc, Gabriela se k ní chovala jako ke kusu hadru.
6 DÍL
Norma si výlet na Floridu vůbec neužívá. Raději by byla doma, než o samotě s vlastním manželem. Franco se pokouší žít dál svůj život. Hledá útěchu u Rosario a nachází ji. Pomstu rozhodně nechce. Nejsou přece ve středověku. Nemůžou brát spravedlnost do vlastních rukou. Za to si vyslouží dobré ultimátum. Buď se k nim přidá, nebo ať si jde. Klidnou atmosféru na haciendě naruší "přítelkyně" Gabriely. Spíš přišly sbírat drby a otravovat život tamním obyvatelům. Navíc se blíží ještě větší nebezpečí. Oscar vymýšlí plán. Kreslí plánky domu. Právě stavba domu u Elizondových jim poskytne skvělou záruku, aby se mohli pomstít. Franco, ač nerad, se přidává k bratrům. Jimena je u vytržení. Ti tři mladíci tu budou pracovat. O zábavu nebude nouze. Zatímco Jimena myslí na jejich krásu, Reyesovi plánují pomstu. Fernando si užívá pobytu na Floridě. Jak rychle si umí najít kamarády. Gabriele ten krásný výlet trochu kazí starost o haciendu, Saru, Jimenu a tátu. Normu vůbec netrápí to, že ji manžel podvádí před očima. Oscar s Juanem se do té pomsty pořádně obuli. Teda spíš do toho, jak se předvést před Jimenou a Saritou. Dobrá svlékací show. Jen tu sprchu vodou z láhve si Juan mohl odpustit. První věc, co udělá Franco po práci, je návštěva Rosario. Přichází další rozčarování. Bude se muset smířit s tím, že se bude o Rosario dělit s někým jiným. No jo, peníze hýbou světem a Rosario nechce chodit oblékaná v hadrech. Jimena se chce tak moc líbit, až to poněkud hodně přepískla. Jak trefně poznamenal don Martín, jak na maškarní za čarodějnici. Jenže Jimena je jako hluchá. Chce za každou cenu upoutat pozornost. Co na tom, že ti tři noví pracovní jsou chudí. Hlavně, že jsou krásní. Sarita má poněkud jiné zbraně. Moc dobře ví, že "láska" prochází žaludkem. Oscar má radar na ženský zájem. A už mu v hlavě rotují kolečka a klíčí nový plán.
7 DÍL
Jimena žárlí na Saritu. Nelíbí se jí, že jim Sarita nabídla stravu a odpočinek. Určitě to nebylo je z dobroty duše. Hlavně, že Sara jí dělala přednášku o dobrém chování a nevhodnosti komunikace s těmi "dělníky". Eva svou paní opravdu nesnáší. Gabriela musí zaplatit za hořkost, kterou jí způsobila. Doňa Hortensia se snaží znovu získávat drby o Reyesových. Už nepracují v pekárně, každý večer se vrací unavení a špinaví domů. Co v tom asi bude? Sarita prosí Jimenu, aby se kvůli neznámým nehádaly. Nestojí to za to. A baví se spolu o manželství. Sara není tak naivní, tento svazek není ničím jiným než obchodem. Láska je jen pro snílky. Jimeně už rotují kolečka a vybírá si přítele z řad Reyesů. Netuší, že ti zatím plánují jejich zničení. A to dokonalým způsobem. Nechat zamilovat a pak zlomit srdce. Francovi jsou ale milé sestry Elizondovi sympatické. Tohle není dobrý způsob. A je tu i další problém. Rosario ho sice miluje, ale nechce s ním nic mít. Ten, kdo jí dá peníze, rozhoduje. Oscar má na ženský zájem čuch. Co je horšího, než se pomstít Elizondovým stejnou bolestí, kterou způsobili Libii? A jako návnada by měl posloužit Juan. Ten vzbudil největší pozornost. Stejně to jsou jen kokety, které se v tom bohatém pozlátku nudí. Tohle je ten nejlepší plán. A je to tu. Gabriela se vrací domů s Normou a Fernandem. Sarita s Jimenou nejsou moc nadšené z toho včasného návratu. Juan si to chce s milou seňorou vyříkat z očí do očí. Oscara to stojí veškeré síly, než Juana přesvědčí, že zatím nenadešla vhodná doba na setkání. Při obědě nové pracovníky rozebírají. Jsou spolehliví? Zvládnou postavit ten dům? Podle toho, co don Martín viděl, spíš těží petrolej než staví dům. Fernando by si rád s mladíky promluvil. Norma by radši odpočívala. Sama!! Gabriela touží po setkání se "zedníky". A dostane se jí ho. Juan si milou seňoru prohlíží, nejradši by jí zakroutil krkem. Všechno mluvení zastane Oscar. Je opravdu dobrý v řečnění. Gabriela je přesně taková, jakou si ji Juan představoval. Tvrdá a zvyklá, že všichni ji poslouchají. Zatímco Gabriela takové tři zedníky nečekala. Myslela si, že budou nevzdělaní s chováním primitivů. Ti tři mladíci jí připadali čestní a chytří. Pokud budou poctivě dělat svou práci, není problém v tom, že jsou jen tři. Francovi milá seňora Gabriela způsobuje noční můry. Fernanda moc baví hrát si na šéfa a milé Reyesovi zpovídat. Nějak se mu nelíbí, že by jeho dům stavěli jen tři lidé. "Seňor" Escandon by chtěl zkontrolovat plány. Vždyť to přece bude jeho dům. Norma se třeba umoudří a bude mu chtít být dobrou ženou. Juan pořád touží po tom sdělit paní domu, s kým má tu čest. To ale není moc dobrý nápad. Ještě, že je tu don Martín, který potřebuje snést dolů. Tohle se Gabriele vůbec nelíbí. Stejně jako se Normě nelíbí u Fernandových "přátel". Radši jede hned domů. Gabriela je pořádně naštvaná, ta návštěva Reyesů u ní v domě ji pěkně naštvala. Zkontaktuje architekta, ať jí pošle nové zedníky. To se zase nelíbí Juanovi. Už už bere na svou "šéfku" krumpáč. Když v tom se objeví poslední dcera Bernarda Elizonda, kterou ještě neměli čest poznat. Norma


8 DÍL

Norma má pochybnosti o životě jejího otce před smrtí. Gabriela ale mlčí. Proč se Norma radši nezajímá o svůj svazek s Fernandem a nezačne se konečně chovat jako správná manželka? Oscarovi se moc nezamlouvá, jak se Juan umí málo ovládat. Ještě všechno zkazí. Aspoň, že konečně poznali Normu Elizondo. Je úplně jiná, než si představovali. Viděli někdy tak krásnou ženu? A ještě divnější byla Juanova reakce. Jimeně se podařilo prosadit rodeo. Překvapivě je otec Tiffania nadšený nápadem rodea s účastí bohatých lidí. Takhle se sebere hodně peněz. A není vhodnější ho místa než hacienda Reyesů. Milý Fernandito se chce předvést jako člověk, který rozumí úplně všemu. Akorát se před bratry zesměšní. Zbaští každé Oscarovo slovo. Juan to však moc nevnímá. Manželka Fernanda má jeho veškerou pozornost. A on její. Oscar se o svého bratra začíná bát čím dál tím víc. Juan však překvapivě Oskarův plán na pomstu přijímá. Oklamou dcery Bernarda Elizonda stejně, jako on oklamal Libii. Ani jeden netuší, že slaví první úspěchy. Normě nedá Juan spát. Franco jako každý večer vysedává v baru a sleduje svou lásku, Rosario. Panchita si myslí, že tentokrát to je jiné. Franco je něčím nebezpečný. Rosario zatím odolává. A výsledek? Franco taky přijímá nabídku. Bude pomsta. Hoši rozjíždí svou hru. Vymknutý kotník není nic originálního a zabere vždycky. Hlavně na Jimenu, která touží po pozornosti. Hlavně, když si Franco sundá kalhoty. Stačí pár komplimentů a Jimena se zamilovává do Francových nebesky modrých očí. I když, Sarita jí to moc nevěří. Franco si z ní určitě utahuje. Jimena není zdaleka jediná, kdo podléhá kouzlu Reyesů. Volky, nevolky Normu to k Juanovi táhne víc a víc. Gabrielu trápí špatné svědomí. Co když její rozhodnutí ohledně Evy nebylo až tak správné? Ona v té chvíli přece udělala to, co považovala za nejlepší pro Evu i dítě. Eva to určitě chápe. Juan neodolá své touze promluvit si s Gabrielou. Jenže místo šéfky potkává Normu. A nějak svůj názor změní. Potřebují peníze na materiál. Tak ať si řekne Evě. Do domu bez povolení nesmí. Eva si to ale rozmyslela. Gabrielina zpověď její zlost otupila. Ne, oni Gabrielu nezabijí. Jejich plány se změnily. Z domu ale neodejdou. Franco nedokáže splnit své hrozby Rosario už nikdy nevidět. On je trpělivý, dokáže si počkat. Ale peníze jí tedy dávat nebude. Armando Navarro už ale trpělivost ztrácí. Rosario je jeho. Ať si s ním nezkouší zahrávat. Fernando konečně dostává odměna za svou trpělivost se ženou, která s ním nechce spát. Bude spravovat majetek svého tchána. Konečně se dostal k penězům. Don Martín má, na rozdíl od své dcery, nové zedníky v oblibě. Oni ho poslouchají, mluví s ním a dokonce i žertují. Celkem změna. Navíc i milá Jimenita touží po Francově společnosti. Peníze ji nezajímají. Franco je navíc tak krásný. A co teprve ten polibek? Nádhera. Jen kdyby nepřišla Sarita. Té Jimenina nová láska není vůbec po chuti. Že by žárlivost? Franco je takový nekňuba. Jimenu měl pěkně na talíři a pokazil to. Milá Sarita to určitě hned za tepla řekne mámě. Ne Sara svou sestru nezradí. Ale Franco dá od ní ruce pryč. Její sestry nikdo využívat nebude. O to se postará.
9 DÍL
Rosario se pokouší Franca ochránit. Ona už má komplikovaný život a Franco v něm nemá místo. Když je to tak. Franco si vydělá spoustu peněz, aby si mohl zaplatit aspoň jednu noc s jeho vyvolenou. Protože očividně u ní jinak nemá šanci. Jimena si nedá svůj vztah s Francem vymluvit. On je speciální. Je o mnoho hezčí než ti bohatí "přátelé." Nikoho poslouchat nebude. Prostě s Francem bude. Zajímavou rozmluvu mezi Jimenou a Saritou přeruší Eva. Uribovi a jejich dcera Ruth ji velmi zajímají. Aby ne, když Ruth je její dcerou. Hoši očividně neholdují domácím pracím. Jeden pokus o vyžehlení kalhot a skončí to požárem. Franco prostě nezvládá žehlit a ve stejné době udělat jídlo. Eva stále myslí na svou dceru. Gabriela ji chápe. Nejvíc je pro ni zarážející to, jak moc se Ruth podobá Libii. Kdyby se jen v tu strašnou noc ovládla. K Libii se chovala moc špatně. Kéž by to mohla změnit. Kdyby jen věděla, kde Libia žije, nabídla by jí svou pomoc. Oscarovo podlézání nese ovoce. Je Gabriele moc sympatický. Chce jednat jen s ním. Ale u Sarity Oscar moc neuspěje. Ano, s Francem to je problém. Ona to chápe, ale její matky to zcela jistě nepochopí. Normě se nezamlouvají Juanovy pohledy. Problém je v tom, že to samé by mohl vyčítat i on jí. Oscar si z Juana utahuje. Zajímají ho vůbec ženy? Vždyť on ani o jedinou nezavadí pohledem. Samozřejmě, že ženy ho zajímají, ale teď nemá potřebu se s nějakou neznámou sblížit. Franco by si měl na Rosario taky dávat pozor. Ona není ženou pro něj. Oscar ať si dává pozor. Jejich dům nebude sloužit pro jeho zvrhlé choutky. Franco plní své úkoly znamenitě. Jde na rande s Jimenou. Juan si hraje na domácí uklízečku a žehlí. Jediný Oscar si užívá volna a odpočívá na pohovce. Franco si rande celkem užívá. Hlavně proto, že si při líbání Jimeny představuje Rosario. A zjišťuje, že ne každá žena chce jen to jedno. Jimenu otravuje výslech Sarity, zkažené rande s Francem a dostává se do ráže. A odnese to Sarita. Proč se pořád musí chovat jako protivná stařena. Prostě jen Jimeně závidí, že se nebojí užívat si života. Norma vyráží s Fernandem na oslavu ročního výročí svatby. Moc nadšená tím ale není. Navíc Fernandovi přátelé typu Armando Navarro nejsou rozhodně tou žádanou společností. Jimena předstírá nemoc. Nechce se jí s rodinou do města? Nebo se spíš obává setkání s Francem? To je ale pro Franca šance na omluvu. Ano, Jimenu zajímá. Ale ne tak jak on si myslí. Chce Franca poznat, užít si jeho společnost. Jenže tohle Franco pořád nějak nedochází. Dědeček má ale uši všude. S kým se to Jimena v pokoji baví?
10 DÍL
Juanovi se ten plán zas až tak moc nezamlouvá. Nechce se stavět na stejnou úroveň jako Bernardo Elizondo. Franco má zase problémy kvůli Rosario. Už nemůže ani do baru. Armando Navarro má dlouhé prsty. Rosario navíc není ten typ ženy, která se nechá chytit na mládí a krásný úsměv. Ať si ji vezme, ukojí svou touhu a bude mít klid. Za to si holčička vyslouží pěknou facku a Francův odchod. Sarita touží vypátrat, jestli byla Jimena s Francem. Místo toho se jí naskytne pohled na nahou hruď Juana. Gabriela si přeje mluvit s Oscarem o stavbě a materiálu. Oscar svým podlézáním zajistí bratrům návštěvu rodea. Juanovi se na tu slávu moc nechce. Jenže Norma Elizondo je silným lákadlem. Don Martín se rozhodl dělat problémy. Buď bude na siestě nebo bude řev. Jenže je tu malý problémeček. Kdopak ho snese dolů? Reyseovi umí být všude, když je potřeba. Don Martín si svých chův velmi užívá. Jeho dceruška si zatím hraje na dohazovačku. Snaží se získat synovce Raquel Uribe pro své svobodné dcerunky. Raquel nevynechá jedinou příležitost, jak Evu ponížit. Matka není ta, co dítě přivede na svět. Ale ta, která se o dítě stará celý svůj život. Eva nemá žádné právo, ptát se na Ruth. Oscarovi se to hlídání sarity a Jimeny vymyká z rukou. Franco, jakmile spatří Rosario, bere roha. Juan se zase přihlásí na soutěž jako krotitel koní. To je opravdu čára přes rozpočet. A to by bylo, aby nevyhrál.

La tormenta diely od 1-10

21. března 2010 v 11:58 | Lenka |  la tormenta
1.díl
María Teresia je bohatá dívka, jejíž otec vede významnou firmu. Ta je ale vinou několika akcionářů v bankrotu a MT žádá jejich výpověď. V tom za ní přijdou s tím, že jejímu otci je špatně. Zavolají ambulanci, ale ještě předtím ji otec žádá, aby mu slíbila, že se postará o La Tormenta, že je to jediné, co mají. Ona neví, co to je, ale má se kohosi zeptat.Santos Torrealba je kmotřenec otce MT a je předák na jejich haciendě La Tormenta…ta už dlouho vzbuzuje závist v Edelmiře a jejím synovi, kteří jsou velmi bohatí. Když se dovědí, že starý pán je nemocný, myslí si, že dědička jim haciendu prodá pod cenou (přesně tam bylo - za cenu mrtvé krávy J)Santos je drsný muž J, po kterém všechny ženy šílí. Včetně Valentiny, kterou zachránil před znásilněním…a sám ji o "věneček" připravil JOtec MT se uzdravuje a ona připravuje všechno pro svoji cestu na LT, pošle dopis Santosovi, kde ho žádá, aby ji vyzvednul na letišti v limuzíně. Santose to překvapí a ptá se všude možně, jestli vědí, co je to "limo"…téměř všichni se shodnou na tom, že je to typ osla.Syn Edelmiry Simon, když se dozví, že MT chce přijet, pošle na ni pár chlápků, aby ji zabili a hodili do řeky jako to udělali s její matkou.Když MT přijede, setká se se Santosem a koněm a oslem. Ptá se ho, zda zná Santose, on jí říká, že už o něm slyšel. Po malé nepříjemné konverzaci se MT dovtípí, že Santos stojí přímo před ní…on jí předá osla..má ho překřtít na "limo - limuzínu". Chytne ji a málem ji políbí, ale pak odejde.MT s bolestí na duši jede na oslovi, kterého předtím navoněla Channelem…cestou se setká s muži od Simona a ptá se jich, zda jede správně k LT. Oni si řeknou, že předtím než ji zabijí si s ní trochu pohrají. Ona se vyděsí, vytáhne slzný plyn…oni neví, co to je a MT to stříkne jednomu do očí. Ten ji rozzuřeně shodí ze sedla na zem a ona omdlí. Mezitím se oni přehrabují jejími věcmi a když se MT začne probouzet, tak ji přidrží a roztrhnou šaty. Jeden ji zalehne…ona zoufale brečí a v tom přijede Santos, vystřelí na toho muže a zabije ho. Ostatní dva utíkají, ale on je "zapřáhne jako koně" (????)MT brečí, on ji uklidňuje, že je už všechno v pořádku. Ona mu vyčítá, že ji nechal samotnou. Má jí pomoct sesbírat její věci. On si vybere jedny tanga J a zůstane nad nimi zamyšleně stát…ona mu je rychle vytrhne z ruky…Jsou na cestě, MT stále pláče (asi z šoku)…on se ji snaží obejmout, ale ona ho nenechá, nechce, aby se jí dotýkal. V tom jí řekne, že oslice je už unavená a že si má sednout na koně (asi by jeli spolu..nebo nevím, proč se tak brání)…ale MT odmítá, prý ani kdyby ji zabil…on ji přemlouvá, má to udělat aspoň pro tu oslici…ona se svými kufry je moc těžká…MT nad tím přemýšlí.
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
2.díl
MT se uvolí a nasedne na koně, vydají se do vesnice, aby předali na komisařství ty dva přeživší zločince. "Šerif" jim řekne, že nemá proti nim důkazy, takže je nemůže dlouho zadržet. MT téměř řekne, že Santos musel toho třetího zabít, ale on ji zadrží. MT je z přístupu policie otřesená a chce povolat své právníky.Když vyjdou, přijíždí právě Simon se svojí matkou. Představí se (s několika nepříjemnými poznámkami Santose na jejich adresu) a ačkoliv Santos věří, že je lepší jet na koni, nabídnou MT odvoz autem. Ona to přijme, ale chce, aby Santos doručil její zavazadla.Když přijede MT na LT, žádá, aby jí připravili koupel. Předtím ještě chce po Santosovi, aby si někdy sedli a probrali účty…ona mu musí zaplatit, co mu dluží a on bude moct odejít…Zatímco se koupe, přemýšlí o tom, jak ji bude Santos prosit, aby ho znovu zaměstnala. V tom vezme do ruky nádobu s vodou, aby se polila.. a spadne na ni obrovský pavouk…začne strašně křičet, což přivolá Santose, který ji vidí nahou J…ona je mrtvá studem a strachem a Santos ji uklidňuje, že jí toho pavouka zbaví…ale že je neútočný (ten pavouk J)…ona mu najednou začne vyčítat, jaktože jen tak vstoupil do její koupelny…on za to na ni znovu toho pavouka hodí…a odejde. Ona ho žádá, ať se vrátí, ale on se nevrátí. Ona vříská po pomoci až dokud nevejde jedna zaměstnankyně a pavouka jí nezbaví.Když konečně vyleze, setká se s Valentinou a její matkou, jak diskutují se Santosem…protože Valentina je rozhodnutá bránit svoji lásku k němu…ale matka jí to zakazuje…Valentina obviní MT, že je milenkou Santose (neví, kdo ve skutečnosti je)…v tom je přichází někdo varovat, že LT někdo napadl.Útočníci byli posláni Simonem, aby zabili Santose a vyděsili MT. Santos řekne MT, ať se snaží uklidnit a že pokud se jemu něco stane, tak ať ona bojuje o svůj život… ona se vyděsí. (pokolikáté už?) Santos dá ostatním ženám zbraně a MT odejde do svého pokoje.Rozpoutá se strašná bitka. MT bojuje po boku jedné z žen uvnitř domu.. Valentina a její matka se bijí taky, ale mají starost o Trini (sestra Velentiny, dcera Bernardy), která je slepá…ta se ale o sebe postará sama velmi dobře a ukryje se. Když všechno skončí, MT žádá Santose, aby neodcházel, že budou pracovat spolu na záchraně haciendy…on to tu zná..On to odmítne, protože téměř pro ni zemřel a ona mu ani nepoděkovala…ona mu teda poděkuje, ale on přesto chce odejít…řekne mu, že bude velet J …on je ale stále na odchodu a ona na něj volá…
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
3. díl
Santos odejde a nechá MT ho zoufale volat. Nasedne na koně a odjede. MT si nechá osedlat koně a jde se převléct.Santos přijde do domu Valentiny a slíbí jí a její matce, že najde Trini živou. Trini je ztracená v kopcích, ale má sebou zbraň. Když cítí, že se k ní někdo přibližuje, tak vystřelí. Vystřelila ale na mladšího syna "šerifa". Ten ji srazí na zem, ale nechce jí ublížit…nikdy ji předtím neviděl a moc se mu líbí. ..ona je moc vyděšená, ačkoliv střela ho jenom lízla o paži. Trini se snaží dostat zpátky domů.MT nasedne na koně Diabla…ale zdá se, že z něj za chvíli poletí…Trini se dostane k řece…jde opatrně, ale stejně do ní spadne. Řeka je vodnatá a úplně ji pohltí…v tom přijede MT na téměř zkroceném koni a dojde jí, co se stalo a skočí do řeky, aby Trini zachránila. Přijede i Santos a je mu jasné, že obě jsou na tom špatně…hodí jim nějaký provaz a zachrání je. Valentina děkuje MT a dá obrovskou pusu Santosovi…MT to vidí a zdá se, že žárlí…MT je v domě s Trini, Valentinou a jejich matkou…všechny jí děkují..Valentina MT přesvědčuje, že ačkoliv se Santos tváří jako drsňák, ve skutečnosti je to velmi něžný muž, který umí potěšit J atd…ona na ni zůstane koukat jako "tonta en el aire" (??? Hloupá na vzduchu?? Asi jako vejr J) Valentina ji upozorňuje, že u řeky je jedno skvělé místo, kde se dá dobře koupat..Simon se dozvídá, že ačkoliv LT byla napadena, tak že Santos se bil jako zvíře a zachránil MT a zabil všechny jeho muže ..(úplný Terminátor)MT jede na koni kolem řeky a hledá místo, o kterém mluvila Valentina…rozhodne se to zkusit a když si svléká halenku, uvidí Santose jak má ten samý nápad. Chce odejít, ale on ji říká, že je tu přece dost místa pro oba. Ona odmítne, a tak Santos, který je už ve vodě, dělá že ho něco uštklo do nohy a potopí se. MT se vyděsí a rychle hledá v Santosových věcech nějakou zbraň. Vytáhne mačetu a skočí do vody ho zachránit…nenajde ho..když vyplave..ona se naštve, že to byl jen vtip…chce odejít, ale on ji chytí a řekne jí, že se ona sice snaží vypadat, že nic necítí, ale jeho to nesplete..protože on umí číst v jejích očích. Ona se teda ptá, co říkají její oči, on říká, že neví, ale že si myslí, že potřebuje tohle…a dá ji velkou pusu J… a ona mu ji vrátí.
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
4.díl
Začíná polibkem MT a Santosem. MT lituje toho, co se stalo a premysli nad tim, jak se mohla od nej nechat libat. Santos se sveruje svemu koni, ze se mu MT dostala pod kuzi. Trini se sesla se synem serifa a zdá se, že se mu líbí. Isabela (Natascha Klauss) navstivi svého stryce a dozví se, ze je MT na LT. Stycek ji ma rad spolu s MT nejvice na svete a preje si, aby se ty dve nehadaly a usmirily. Isabela mu to slibi. Bernardu pronásleduje Simon a docili toho, ze ji shodi kun. Pokousi se ji polibit, ale ji se to rozhodne nelibi. Odjede a ona na nej krici, ze Valentina je jeho dcera, ackoliv to on nechce uznat.Santos prijde na to, ze ti, co prepadli haciendu byli Simonovi muzi. Isabella zada pomoc po Montillovi, spolecnikovi ve firme MT, ktereho chtela MT vyhodit. Isabella je na nej velmi miloucka J a spolu vymysli plan proti MT. Za MT prijede Simon s tim, ze je mu moc lito, co se jim na LT stalo, ale ze je to vina Santose, ze by je mel ubranit. Zacne ho pomlouvat. MT ho brani, ze ji zachranil život. Simon ji udela nabidku na prodej LT s tim, ze je to nebezpecne místo. V tom prijde Santos a rozhodne odmitne, ze by někdo prodaval LT. Obvini Simona z ataku na haciendu a zacnou se prat. MT není schopná jim v tom zabranit a zatimco se snazi nekoho sehnat, ti dva se téměř zabiji.
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
5.díl
MT se vrati do salonu se zbrani prave v okamziku, kdy Santos téměř Simona zapichne. MT na nej namiri a rekne ji, ze je oba zabije, jestli toho nenechaji. Nasili je asi jedina věc, které tady rozumeji. Když odlozi zbrane, MT rekne Santosovi, at odejde a uz se nikdy nevraci. On souhlasi s podminkou, ze neproda LT a Simonovi uz vubec ne. Ona s nim odmita diskutovat. Santos odejde a Simon se jen smeje. Simon varuje MT, ze Santos haciendu vyloupi, ze jeji otec mu tady nechal prilis velkou moc a ze on se citi vic majitelem nez predakem. Santos si bali věci a i když ho ostatní premlouvaji, at zustane, ze je dusi statku, on odmita s tim, ze nyní ma hacienda jineho majitele, Simona, a ze on s vrahy nespolupracuje. Hodlá odjet do jiné vesnice. Simona se dohodne s MT a ona mu dá své slovo, ze mu proda haciendu.Matka Simona se bavi s "carodejnici" a ta ji rekne, ze na MT zadna magie neplati, ze od narozeni ji chrani nejake svetlo, které ji ochranuje před zlem.
MT je smutna z toho, ze podvedla svého otce, když chce prodat haciendu, na jejiz rizeni nestaci.Simon vznasi u serifa obvineni na Santose, ze ho nespravedlive obvinil z prepadeni LT a ze se ho pokusil zabit. Serif na Santose posila sve lidi.
Santos na ceste potka nejake muze, co vlastní několik podniku a ten mu nabidne, aby neodchazel, ze mu da praci. Santos to odmitne. Valentina se od MT dozvida, ze Santos odesel, protože MT proda LT. Je z toho znicena, nechce, aby odesel a zamiloval se do jiné. Santos si chce promluvit s Bernardou o Valentine, ale setka se s Valentinou. Ta se ho ptá, jestli si ji vezme. On rekne, ze jestli az se vrati, si jejich srdce budou stále rozumet, tak ano. Ale ze ted potrebuje nejaky cas. Ona mu slibi, ze na nej bude cekat a vzdycky ho bude milovat. MT si nechá osedlat Diabla s tim, ze pokud zvladne jeho, tak i jiné věci. Serifovi muzi najdou Santose, ale boji se k nemu priblizit. Oznami mu, ze je zatcen, ale on nevzrusene pokracuje dal. Oni se vrati na stanici a reknou, co se stalo. Simon pohrozi serifovi, ze mu uz nepomuze při znovuzvoleni, pokud Santose nezavrou. Serif se lekne a posle na Santose 15 svých mužů (Co jsem to minule psala o Terminatorovi? J)MT dohoni Santose a slibi mu, ze pokud zustane, tak ona LT neproda, ale bude se snazit na ni pokracovat. Santos si to rozmysli.

Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
6.díl
Santos odmitne nabidku MT s tim, ze nemuze pracovat s nekym, kdo mu neveri. Preje ji, aby se ji vedlo dobře, i když o tom pochybuje…kvuli jeji krase, vnitrnimu ohni a jejimu zpusobu libani J ..MT z jeho odpovedi onemi J a Santos odejde. Trini je synem Cipriana (serifa) a zkouma jeho oblicej svymi rukami. Když na ni Valentina zavola, vydesi a chce odejit. On se chce seznamit s Valentinou, ale Trinidad nechce problemy. Dohodnou se, ze se na tom miste zase sejdou. MT se vrátí na LT neprijemne zsazena Santosovym odmitnutim. Vzpomina na jejich polibek i další věci, které mu rekla a slibi si, ze uz na nej nebude myslet.Cipriano dostihne Santose a zada po nem dukazy svého obvineni proti Simonovi. On souhlasi, ale nez jim je staci prelozit, je zatcen a nasilim prevezen na komisarstvi.MT se chysta na letiste, když ji je dorucen telegram od otce, který ji znovu říká, ze v ni veri a ze ji posila pomoc. MT dojde, ze ji posila jeji chuvu a citi se spatne, ze ho zklamala. Vi, ze musí zustat minimalne do doby, nez zena prijede. Ve vesnici se vsichni dozvi, ze je Santos zatcen a dozvi se to i Valentina, kt. je na trhu. Santose zmlati před pobavenymi zraky serifa.Valentina hleda pomoc u MT a obe se vydaji na stanici. Policiste je odmitaji pustit, ale MT poucena pravidly vesnice, je prasti a na komisarstvi vbehne. Serif ji brani ve styku se Santosem. MT argumentuje tim, ze Simon by mel byt taky zatcen, protože se prali oba. Serif tvrdi, ze jediny komu bylo ublizeno je Simon. MT je téměř nepricetna a vyrvava, ze ona zna moc dobře pravo a ze ona je svedek k jejich rvacce. Serif ji nadale tvrdi, ze je to pouze jeji slovo proti Simonovu. MT se nastve ještě vic a vleti do mistnosti s celami. Najde Santose v bezvedomi a horekuje nad tim, ze je mrtvy.
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení


7.díl
MT s radosti zjisti, ze Santos zije, v tom prijde Cipriano a rekne ji, ze musí pryc nebo ze bude taky zavrena. MT zavre branu a zustane tam J. Velká část vesnice se účastní pohřbu Demetria(??)…Padre, který je cim dal vic sileny tvrdi, ze si musí odskocit…MT (uz asi ne ve vezeni) narizuje Ciprianovi, aby sehnal doktora pro Santose. Ten nechce a MT mu vyhrozuje..Vy nevite, kdo ja jsem…jsem MT Montilla, dcera Ernesta Montilly y Maria…(pak to moc nechapu, zda se, ze serif vytahl něco z minulosti a mluvil asi o jeji matce, ze ji upalili za carodejnictvi a cizolozstvi…???) MT to vykoleji, ale snazi se predstirat jak moc je silna.Valentina se snazi nasilim dostat na stanici. MT vyhrozuje, ze pokud Santose nepusti k lekari, tak ona zaplni vesnici pravniky a novinari. A ze ona osobne se postara o to, aby uz nikdy nedostal zadny verejny post. MT podepise dokument, kde se zavazuje, ze se o Santose postara na LT a nedovoli mu utect, jinak bude mit problemy. MT mu ještě před tim říká, ze jeji matka nebyla takova, jak tvrdil.MT posle pro Santose Astacia a necha ho prevezt na LT a ulozit do sve loznice J.MT vola svemu otci, ale spojeni není dobré a tak mu nemuze rict, ze chce odjet. On ji zase říká, ze je na ni hrdy a ze ji veri (pokolikate uz?) Nany (chuva) a Isabela jsou na letisti, aby odletely na LT. Nany vi, ze Isabela nebude delat
dobrotu.
Valentina, která ma asi narizeno zustat doma, chce utect, aby mohla videt Santose. Trini ji pomuze, aby se to matka nedozvedela.Edelmira cte nejake dokumenty, kt. dala MT Simony a dozvida se, ze část haciendy patri Bernarde a jedna taky Santosovi!!!Simon s Ciprianem planuji rict Bernarde, ze uzna Valentinu za svou dceru, aby mu ona prodala svoji část LT.MT se stará o Santose, kteremu dali injekci a on spi. Ma vysokou horecku. MT se o nej chce starat a Genovevu posila pryc. MT sedi u Santose a vzpomina na jejich polibek, priblize se k jeho ustum…a otevrou se dvere a v nich Valentina…
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení

8.díl
Valentina vleti do pokoje a zda se necim neprijemne prekvapena. MT si mysli, ze vi, ze chtela Santose polibit, ale Valentina si dela jenom starosti o jeho zdravi. Za Bernardou prijde Simon. B. posle Trini pryc a Simon ji rekne, ze chce uznat Valentinu…B. je prekvapena a neveri mu…on ji ujistuje, ze ona byla jedina zena, kterou kdy miloval.MT informuji, ze uz priletelo letadlo, ale ona nechce nechat Santose samotneho. Valentina ji slibi, ze ho nenecha samotneho ani na okamzik. Nezda se, ze by to MT zas az tak moc potesilo. Zavre dvere a rekne si, ze si tenhle cit musí vyrvat ze srdce.Trini slysi, jak Simon říká, ze chce uznat B. dceru a je velmi zmatená. Demetrio bloumá po ulicích a všichni si myslí, že je to duch a že toto místo je prokleté. Chtejí psát arcibiskupovi, aby poslal nejakeho exorcistu, který by vesnici zbavil tohoto prokletí.Jediný, kdo podá Demetriovi pomocnou ruku je místní doktor.MT prijela na "letiste" a je velmi stastna z navstevy Nany, uz min ji tesi prijezd Isabelly. Santos se probudi a Valentina ho polibi. On ji to velmi zhave oplácí, ale je to proto, ze trosku blouzni a vidi místo ní MT…ale bohuzel mu dojde, ze je to Valentina.Isabella říká, že přijela, aby se usmířili, že to jejimu otci udela radost. MT ji odpalkuje, ze bohuzel to jedine, co mají spolecneho, jsou pribuzne geny…a ze si ma nastoupit a odletet jinam. Isabella nechce, ale MT ji rekne, at to udela, protože na LT nevstoupi a zde nejsou zadne peti - hvezdickove hotely…no ani ty jedno - hvezdickove..a zda se, ze to zabralo a Isabela odjela.Simon se dozví, že Valentina a Santos jsou snoubenci, což ho pekně rozladí.MT si chce s Nany promluvit o své matce. Predtim nez dorazi na LT se stavi na haciende Simona a Edelmiry. Když ji Nany uvidi, neskryva svoji nelibost a prakticky ji nazve zmiji jednou jedovatou…MT se tak dozvida, ze se uz znaji zdrivejska.MT se z rozhovoru se Simone dozvi, ze Santosovi patri část LT a je velmi prekvapena. Rekne jim, ze LT neproda, coz oni tezce nesou a po jejim odchodu zacnou planovat, jak se Santose zbavi.MT zaridi, aby se o Nany postarala Genoveva, kt. ji asi uz zna a divne se na ni diva. MT se jde podivat za Santosem, kt. najde s Valentinou, kt. mu dava kureci polevku. MT Santosovi vycte, ze ji nechal ho vyhodit, ackoliv je LT taky jeho. On ji rekne, ze LT nemiluje proto, ze je jeho, ale proto, ze je. Valentina se od MT dovi, ze jeji rodina ma také podíl na LT.B. zjisti, ze jeji dcera není doma, vezme pusku a jde ji hledat. Valentina mluvi se Santosem, ze se muzou rychle vzit..MT na ne jen zira..V tom tam prijde Bernarda a vidi ji, jak sedi vedle Santose na posteli..a rekne, ze ano, ze jestli se chteji vzit, tak okamzite, ze zavolaji kneze a muzou se vzit ihned. Santos, Valentina i MT se na ni vyjevene divaji…
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
9.díl
Bernarda nutí Santose se oženit s Valentinou, které by to urcite nevadilo. MT se snazi Bernardu uklidnit, ale k prekvapeni všech zen, Santos vstane a rekne Bernarde, ze ma jeji dceru rad a ze si ji chce vzit a aby jim dala sve pozehnani. Valentina je prestastna..a Bernarda jim da sve pozehnani…Situace se uklidni a MT ujisti Bernardu, ze muze byt klidna, když Valentina bude se Santosem…Bernarda rekne Santosovi, ze vi, ze je dobry chlap, ale ze ji dalo velkou praci vychovat samotna dve dcery a ze pokud Valentine ublizi, bude to jakoby ublizil ji. Valentina zada MT, aby jim sla za svedka. MT je z toho vyvedená z míry a vyměnuje si se Santosem významné pohledy. MT vaha, pry jestli proti tomu nebude zenich nic mit, tak…Santos rekne, ze takove věci tu rozhoduji zeny. Santos jen rekne, ze si nikdy nemyslel, ze by ona mohla byt svedek na jeho svatbe. MT to ale prijme, coz Valentina bere s nadsenim.Peoni slavi, ze MT neprodava LT a Nany tancuje s Alesiem..pry byla ve sve době nejlepsi tanecnici v Puerto Bravo. Vsichni krici, at zije Maria Teresia a Santos Torrealba.Trini se setká s Jesúsem. Ptá se jí, co se jí stalo. Chce to s ni sdilet. Pro Trini je to poprve, co ji objima nejaky muz…citi se chranena. Sveri mu, ze nezna svého otce a zacne brecet, on ji zacne utesovat, ze není sama, ze je pani jeho zivota a zada ji, aby ho nechala byt svetlem ve sve temnote. Políbí ji, což se jí nelíbí, protože nejsou snoubenci, on ji rekne, ze on by chtel, aby snoubenci byli.. J..Trini nevi, kdo by se do ni mohl zamilovat, když je slepa…Jesus ji na to odpovi vasnivym polibkem, kt. mu ona opetuje JSimon planuje zabit Santose vlastnima rukama, coz mu Cipriano rozmlouva, protože by se pak lide ptali, proc tomu on nezabranil. Ze bude lepsi, když ho zabije někdo jiny. Simon najde jednoho svého člověka a chce, aby Santose zabil. Ten chlap rekne, ze i on si preje videt Santose mrtveho. Simon tvrdi, ze to nebude snadne, ze Santose chrani lide z haciendy. Chlap rekne, ze on má své způsoby a ze druhy den rano cela vesnice uvidi hlavu Santose na brane do města.S doktorovou pomocí se Demetrio snazi vsechny presvedcit, ze zije a ze jeho stav byla jenom "catalepsie??"..stav podobny smrti. Lidé už ale napsali, aby jim byl poslán nový kněz. MT říká Nany, ze ona se nikdy nevda. Genoveva MT rekne, ze Santos vstal a ze je na oslave a popiji. MT za nim jde a vynada mu, jakto ze pije, když bere silne leky. On ji rekne, ze slavi sve budouci manzelstvi a ptá se, proc se nesmeje. Santos vzpomene jejich polibek a nuti MT nazývat věci pravými jmény. Protože to nebyl polibek pouze z jeho strany…pta se ji, proc se cervena. Ona na to chce zapomenout a že chce asi slyset, ze se ji to libilo a ze o nem sni cele noci…ma nechat tech svých machistickych kecu a ma si uvedomit, ze ted ma snoubenku, kt. musí respektovat…a odejde. Isabella se koupe nahá v bazénu v domě Montillových. Překvapí ji strýc s Enriquem (společník). Strýc se diví, že není na LT. Isabella mu rekne, ze ji MT vyhodila a ze az se trochu pozdravi, tak tam chce odjet s nim, aby ji MT zase nenutila se vratit. Isabela koketuje s Enriquem.Edelmira nachytá Simona s nějakými děvkami, ale on se tvrdě ohradí, že do jeho soukromí jí nic není. Matka mu řekne, že na LT se slaví zásnuby Santose s Valentinou. Bernarda mluvi s Valentinou a dava ji nejaky rodinny sperk, kt. si ma vzit na svatbu. Valentine je lito, ze ji nemá, kdo odvest k oltáři. Bernarda ji rekne, ze ji odvede jeji otec…Santos je v pokoji s MT a bavi se o jejim svedkovani na svatbe. Santos chce vedet, jestli ji to vadi. Ona mu jen rekne, ze ma Valentinu rada…Santos usne a Nany uvidi MT velmi blizko Santose.Chlap, co ma zabit Santose jde za nejakou indiankou Tatacoou a zada ji o ochranu při vrazde Santose. Ona ho promeni ve psa. (ach ne, tak se stalo, ceho jsem se bala…nadprirozene prvky..Kiko Olivieri se holt nezapre)Genoveva a Alesio si spolu něco zacinaji…a zaznamenaji, ze nejaky pes, který se zda jako dabel s cervenyma ocima bezi primo do domu a vbehne do pokoje Santose.
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
10. díl
Zacina to pohledem na spiciho Santose, v jehož pokoji se objevil Abel s machetou. MT se bavi s Nany, které je divný prilisny zajem MT o Santose. MT se brani, ze je to normalni, ze Santos je jeji zamestnanec…Nany uz od Genovevy vi, co se od prijezdu MT na statek mezi nimi stalo a říká ji, ze ona nebyla vychovana tak, aby muze o něco zadala, ale aby jim vladla. Nany jí tvrdí, ze sama nevi, co se deje v jejim nitru a varuje ji před Santosem. On není muz pro ni, není to typ muze, se kterym je zvykla jednat. MT se vykrucuje, ze nemá videt věci zle, ona prece na Santose vubec nekouka jako na muze (ne????), nemohla by se do nej zamilovat.Prerusi je Genoveva, kt. hleda psa, co vbehl do domu. Znovu vidime Abela, jak v rohu pokoje ztezka oddychuje a hledi na Santose.Bernarda rekne Valentine, ze jejim otcem je Simon Guerrero, ale zaroven ji varuje, ze je nepritelem Santose.Demetrio je s doktorem a cela dedina na nej krici, presvedcena, ze ma uvnitř démona.
V momentu, kdy chce Abel Santose zabit, vejde MT a najde jen psa.Valentina chce vedet, proc je mezi Simonem a Santosem nepratelstvi a co se stalo mezi ni a jejim otcem. Bernarda říká, ze se rozesli, protože jeho matka by ji do rodiny nikdy neprijala. Chce, aby dala svemu otci sanci, aby se poznali. Mohli by mit lepsi život. Valentina ale vsechno odmita, protože pro ni je Santos dulezitejsi nez otec.Evangelina chce vedet koho Simon poslal zabit Santose a když se dozvi, ze Abela, tak rekne, ze to byla chyba. Simon ji uklidnuje, ze LT bude uz brzo jejich.MT nadále bojuje se vzteklym psem. Pokousi se natahnout pro zbran, kt. ma Santos u postele a vystrelit na psa. Santos se probudi a spolu s ostatnimi zacne strilet do okna.Pes je zranený a premeni se v Abela, který má zraněnou nohu, a zlořečí Santosovi i MT.Lidé z vesnice napadnou Demetria, prestoze se jim doktor snazi vysvetlit, ze je jen nemocny, ze není posedlý dáblem. V tom prijede Alirio, vystreli do vzduchu, vysadi Demetria na kone a odveze ho.Na LT svítá a MT se probouzí v Santosově pokoji. Santos tam ale není, protože venku pracuje. MT se rozčiluje, protože není ještě zdravý. Santos ji zaučuje v tom, že na statku je vždycky na prvnim miste dobytek, pak dům a pak teprve zdraví. MT se chce naučit na statku pracovat. Santos ji strci nejake vedro a chce ji naucit dojit kravu. MT si podezirave meri kravu a zkousi ji premluvit, aby ji mohla podojit. Taha za cecky, ale mleko netece…prijde Santos a ukazuje ji, jak na to. Bernarda říká Simonovi, ze Valentina o nem nechce nic slyset. Simon chce vedet, co ji o nem rekla..Bernarda se brani, ze to byl on, kdo se o ni cely život nestaral a ze Valentina je uz dospela zena a bude se vdavat za Santose. Simon prska, ze Santos je pan Nikdo, ze je jen peon. Bernarda ho brani s tim, ze jsou zvykle tvrde pracovat a ze vi, ze se Santosem bude mit Val hezky život. A ze Val vi, ze Santos je jeho nepritel, ale ze mezi nimi dvema si vybrala Santose.Valentina rekne Trini, ze Simon je jeji otec, ale nechce, aby to někdo vedel. Trini by taky ráda věděla, kdo je její otec a chce po Valentine, aby se primluvila u matky, aby ji rekla aspon jeho jmeno.Bernarda se setká s Cirprianem, kt. ji říká, ze si na ni moc dobře vzpomina a ze by ji chtel mit znovu, ale ne násilím, ale s její touhou. Ona ho tvrdě odmítne. Cirpriano chce, aby mu odevzdala všechny zbraně, protože stříleli na jeho lidi. Ona odmítá. Cipriano tvrdí, že se jestli budou znovu střílet, tak ji zavře.Jesus a Magdalena mluví o Trini. Magdalena ho varuje, ze Bernarda nenávidí muže. Jesus rekne, ze videl Simona líbat Bernardu právě tehdy, když byla Trini tak smutná. Zdá se mu to divné. Nany se ptá Genovevy na MT a ta jí řekne, že když ji viděla naposledy, tak dojila krávu. Nany se směje, pry kdo by to byl řekl, že distingovaná Maria Teresa bude jednou obstarávat dobytek. Genoveva rekne, ze ano, ze ji to Santos učí. Nany si ustarane říká, ze je to vaznejsi nez si myslela.MT a Santos objíždějí pozemky. Santos dává napít malému telátku a s MT si vyměnují pohledy. Jezdí na koni a zacínají shánet dobytek. Santos cosi vyrvava a MT ho napodobuje. Simon, jeho matka a Abel jsou u jeho kmotry Tacacoy a chteji nechat Santose a MT proklít. Kmotra ale říká, že je ještě nemůžou zabít, že nejdříve musí zlomit ochranu, kterou mají. MT a Santos se vrátili. Prijizdi Simon s kvetinami jako omluvou za to, co se stalo. Santos raději odejde.Na Santose ceka v jeho pokoji Valentina a chce se libat. On nemá zajem, ale tvrdi, ze je to proto, ze je muze někdo videt. A ze nechce zadne pomluvy. Val citi, ze je v tom něco jineho, ale mysli si, ze ji jenom nechce zklamat (??) a kompromitovat a ze si teda něco nechaji na svatbu.Valentina chce vědět, jestli taky nekoho tak milovala jako Val miluje Santose. Ta říká, ze poznala kohosi na stredni skole a ze se sblizili…asi nic vaznyho. Val říká, ze by chtela byt jako ona. MT to odmítá, to ona má hodně věcí, které jí chybí a to ona by potřebovala být jiná.
Santos sedí v baru a baví se s Dalilou. Mluví o tom, jestli je zamilovaný..pry, jak by se nemohl zamilovat do tak skvele zeny. Dalila se ptá, proc teda ale není šťastný? A zda to byla Valentina koho si chtel vyhnat z duse, jak ji to jednou řekl.Val berou míry na svatební šaty. Bude to svatební dar od MT. Ženy se baví, že touhle svatbou se stane ve vesnici konečně něco pěkného. MT chce vědět, co to znamená, ale ony jen reknou, ze by to byla dlouhá historie.Dalila říká Santosovi, ze teda existuje nejaka zena, co ho zneklidnuje. Santos říká, ze tomu nerozumi, ze když je s Valentinou, kdykoliv by se za ni pral, ale když je sám, tak ho prepadaji myslenky na jinou zenu, a když mysli na tu zenu, tak se jeho tělo chvěje..Dalila ho uklidnuje, ze se nemá citit zle, ze zalezistosti lasky jsou slozite. MT potká Santose a říká mu, ze se tam uz pripravuje nevesta..Santos se na divá a rekne, že jestli ona chce…ze jestli chce, tak se neozeni s Valentinou. (A vrhaji na sebe významné pohledy J)
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení

Narodeniny hercov na tyzden od 22.2-31.2

21. března 2010 v 11:54 | Lenka
Takze 27.3 Oslavuje Martha Cristiana
Neviem v ktorom roku sa presne narodila takze enviem ano kolko ma rokov tak iba tolko
Obrázok

A 31.3 Oslavuje svoje 38 narodeniny FACUNDO ARANA
http://3.bp.blogspot.com/_72Pqm35tEiU/SAN7nRZ4cGI/AAAAAAAAC00/8h-ysQ7QPoI/s400/facundo%2Barana3.jpg

Mix telenovely

21. března 2010 v 11:49 | Lenka |  videjka
Prinašam vam nieke videa Mix Telenovelas:

1.Na videu si telenovely:
Mi gorda bella.
Rebelde.
El zorro la espada y la rosa.
Los Serrano.
La Madrastra.
Rebelde way.
Machos.
La Tormenta.
LaLola.
Al diablo con los guapos.

Pasion de Gav...

2.Video:
Su na nom telenovely:
Apuesta por un amor.
Estrambotica Anastasia.
La viuda de blanco.
La fea mas bella.
Pobre diabla.
La nina de mis ojos.Amores...
Querer con Aleviosa.
Bednaya Nastya.
Cuando seas mia...
3.Video toto video je hlavne zamerane na maria Cimarra
Su tu telenovely:
Mas que amor...frenesi.
Gata Salvaje.
Pasion de Gavilanes.
El cuerpo del deseo.
La traicion.
Diego Martin "Pa decirte...Pa contarte"
Tania Boeva
"Losho Momche"

4.Video je zamerane na Silviu navarro
su v nej telenovely:
Perla.
Catalina y Sebastian.
La Calle De Las Novias.
Cuando Seas Mia.
La Duda.
La Heredera.
Montecristo.
Manana Es Para Siempre l
l Divo - La Vida Sin Amor - The Man You Love -
Ti Amero

5.Video
Na tomto su telenovely:
Inocentre de ti
Privilegio de amar
Amor Real
Manantial
Juro Que te amo
Apuesta por un amor
Amar otra vez
La esposa Virgen
a ineGente Bien. La mujer de mi vida. Mas que amor...frenesi. Gata Salvaje. Pasion de Gavilanes. El cuerpo del deseo. La traicion.
Diego Martin "Pa decirte...Pa contarte"
Tania Boeva "Losho Momche"

Besos, momentos lindos...
Apuesta por un amor.Estrambotica Anastasia.La viuda de blanco.La fea mas bella.Pobre diabla.La nina de mis ojos.Amores...Querer con Aleviosa.Bednaya Nastya.Cuando seas mia.Por tu amor.Amantes del desierto.La mujer en el espejo.Y los declaro marido y mujer(Amor Infiel). Kassandra.El amor no tiene precio...
Jorge Luis de Hierro "Dime quien pierde"
Jessica "Volver a respirar"